Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Anioy Marysi

Projekt edukacyjny strona

Konkurs plakat

 

Zadanie konkursowe dla uczniów:

Opisz w formie  tekstowej, jakie kryteria i powody będziecie brać pod uwagę, przy podejmowaniu decyzji o wyborze szkoły ponadpodstawowej. Opiszcie nie tylko te najważniejsze wg Was powody i kryteria, ale i te mniej ważne.

         Zasady konkursu są przedstawione w regulaminie. Dla zwycięzców Organizator ufunduje 5 atrakcyjnych nagród – głośniki bezprzewodowe JBL. 

 


DORADZTWO ZAWODOWE


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY + RODO

 

REGULAMIN

Na stronie internetowej Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie pojawił się nowy informator szkolnictwa ponadpodstawowego na rok szkolny 2021/2022.

Informator dostępny jest również w poniższym linku:

informator

 

Pozdrawiam

Karolina Frąk

plakat

Uwaga!
W związku z brakiem prądu, w szkole nie działają dziś telefony. W pilnych sprawach można kontaktować się z dyrektorem szkoły pod numerem: 571 218 773.

19 marca uczniowie klasy 1 brali udział w Lekcji na żywo z panią Sabiną. Dowiedzieli się wielu ciekawostek o nadchodzącej już szybkim krokiem nowej porze roku, narysowali krokuska, a w poniedziałek z kartą pracy przesłaną przez panią Sabinę będą w swoich miejscowościach polować na wiosnę. 

Lucyna Stanek

 

  • image001
  • image002
  • image003
  • image004

image001

UWAGA!!!
Od poniedziałku, 22.03.2021 r. klasy 1 - 3 przechodzą na zdalne nauczanie.
Proszę rodziców o sprawdzenie, czy mogą bez problemu logować się na Teamsa! W razie problemów proszę to zgłaszać dyrektorowi poprzez edziennik!

Czytaj więcej...